A+ A-

Příklad z praxe

LETADLO BREEZER

Při pečlivé přesné práci vznikají v manufaktuře na výrobu letadel Breezer v Bredstedtu kvalitní, designová ultralehká letadla a letadla LSA. Společnost byla založena v roce 2006 a dnes pracuje přibližně 20 odborníků na pokračování vývoje oblíbeného letadla Breezers – dynamického univerzálního stroje s vynikajícími letovými vlastnostmi. Pro prémiového výrobce stojí na prvním místě bezpečnost, kvalita zpracování a blízkost k zákazníkovi. Díky tomu spojuje letadlo Breezer to nejlepší ze dvou světů: Tu nejlepší severoněmeckou kvalitní práci a čistou vášeň pro létání.

Letadlo Breezer je dvousedadlové s nosnou strukturou vyrobenou z klasické hliníkové konstrukce. Všechny nerozebíratelné spoje se realizují především nýty. Převážná většina z nich pochází z výroby společnosti GESIPA®, zpravidla se používají trhací nýty PolyGrip®. Při výrobě letadel Breezer se používají pouze trhací nýty, protože jejich zpracování je snadné a rychlé. Také provádění oprav se touto metodou nýtování velmi zjednodušuje. Jako nýtovací nářadí se používá pneumatické nářadí.

Letadlo Breezer se vyrábí v německé manufaktuře na výrobu letadel s čistou vášní k létání. Letadlo Breezer umně spojuje rozhodující letové vlastnosti a je skutečně univerzálně použitelné.

Podrobnosti o projektu:

  • Kategorie:
    Letecký průmysl
  • Projekt:
    Letadlo Breezer
  • Další informace:
    Letadlo Breezer

Letadlo Breezer

Vyšší bezpečnost, více vášně