A+ A-

Hlavní kompetence

GESIPA® – s vizí a vášní

Pro společnost GESIPA® představuje nejlepší kvalita středobod každého úspěšného a trvalého spoje. Jako tradiční středně velká společnost spojuje GESIPA® od roku 1955 na celém světě inovativní procesní a technologické kompetence s maximálními službami pro zákazníky a je předním dodavatelem nýtovacích technologií pro všechny segmenty trhu. Jak naše mezinárodní přítomnost, tak také regionální blízkost nám umožňují, abychom rozuměli potřebám našich zákazníků, a abychom na ně flexibilně reagovali. Vznikají perspektivní, adaptované koncepty,

které jsou stejně tak individuální, jako požadavky našich zákazníků. Pro zajištění nejlepší kvality služeb poskytovaných zákazníkům je pro nás samozřejmé využití vyhraněné kompetence řešení. Neustále pokračující vývoj činí společnost GESIPA® uznávaným a preferovaným dodavatelem zákaznicky orientovaných řešení. Kromě toho nadprůměrně kvalifikovaní zaměstnanci s vášní, zkušeností a odbornými kompetencemi každodenně zajišťují maximum inovativního pokračování rozvoje našich produktů.

Pro společnost GESIPA® představuje nejlepší kvalita středobod každého úspěšného a trvalého spoje. Jako tradiční středně velká společnost spojuje GESIPA® od roku 1955 na celém světě inovativní procesní a technologické kompetence s maximálními službami pro zákazníky a patří k předním dodavatelům nýtovacích technologií pro všechny segmenty trhu.

Nýtovací technologie

Již ve fázi vývoje vám naši zkušení aplikační technici poskytnou kompetentní poradenství. Rozměry, materiál, povrch a funkce spojovacích prvků budou cíleně upraveny po dohodě s vašimi techniky a inženýry podle vaší aplikace. Díky našim výrobním a obchodním pobočkám na celém světě zajišťujeme krátké vzdálenosti pro dodání, rychlé časy dodání a dodavatelskou spolehlivost pro vaše podnikání. Trhací nýt modifikovaný speciálně pro vaše požadavky vám přinese celou řadu výhod. Sloučení více jednotlivých rozměrů do optimalizovaného řešení spoje vám umožní optimalizovat vaše skladové zásoby. Navíc se jedná o spoj utěsněný proti stříkající vodě při současném zajištění mechanických vlastností, které lze upravovat podle různých spojovaných materiálů.


Pracovní nářadí

GESIPA® se specializuje na vytvoření co nejlepšího možného a spolehlivého spoje. Za tímto účelem se provádí optimalizované sladění spojovacích prvků, pracovního zařízení a montážní technologie s vašimi požadavky na komponenty. Procesy s vlivem na bezpečnost při průmyslovém zpracování trhacích nýtů vyžadují stoprocentní zajištění nýtovacích procesů. Zařízení na zpracování trhacích nýtů a nýtovacích matic s monitorováním procesu GESIPA® nabízejí ekonomická řešení optimalizovaná pro požadovanou aplikaci. Technicky moderní komplexní systém GESIPA® vám přitom nabízí rozhodující výhody počínaje kompetentním poradenstvím přes individualizovaná zakázková řešení aplikace až po instalaci, školení a údržbu nářadí a strojů – všechno z jednoho zdroje.

Technologie nýtovacích matic

Díky vlastní výrobě konektorů v kompetenčních centrech GESIPA® lze ekonomicky a efektivně realizovat specifické požadavky zákazníků. Jsme specialisté na nýtovací matice a nýtovací čepy s optimalizovanou aplikací. Výhody nýtovacích matic a nýtovacích šroubů nelze popřít. Montáž lze provést rychle a snadno pouze s jednostrannou dostupností součástí a vysoce kvalitní závity lze umístit i do měkkých materiálů, jako je plast. Nýtovací matice GESIPA® a příslušné nástroje jsou vzájemně optimálně sladěny. Osazovací nástroje GESIPA® se vyznačují minimálním opotřebením, krátkou dobou zpracování a dlouhou životností a přispívají tak k optimalizaci nákladů.