A+ A-

Birdie®

Není důležitá velikost,
ale technologie

Je malá, je rychlá, je šikovná! A to není ještě všechno. S novou nýtovačkou Birdie® vyvinula společnost GESIPA nejmenší a nejlehčí akumulátorové nýtovací nářadí ve své výkonnostní třídě. K tomu se přidává ergonomický design s vyváženým těžištěm a protiskluzovou, šikovnou rukojetí. Už předem lze

počítat, že se při práci neunavíte! Nýtovačka také pokrývá velký pracovní prostor: Birdie® s nýtovací silou 10 000 N a zdvihem zařízení 25 mm snadno zpracovává trhací nýty až do průměru 5 mm ze všech materiálů. A stejně jako řada Bird Pro pracuje Birdie® s osvědčenými bateriemi platformy CAS nezávislé na výrobci.

Zarezervujte si živé demo

Seznamte se s Birdie v rozhovoru s námi.
Zarezervujte si termín

Výhody, které přesvědčí

Birdie® zaujme nejen svou velikostí a hmotností, ale je také vybaven nejmodernější a inovativní technologií. Nástroj pro slepé nýtování vám nabízí flexibilitu při práci a také jedinečné výhody.

Lehká váha

S hmotností pouhých 900 g bez baterie je Birdie nejmenší a nejlehčí aku nýtovačkou ve své třídě. Je obzvláště kompaktní v ruce a umožňuje snadné nýtování.

Velký pracovní rozsah

S nýtovací silou 10 kN a zdvihem zařízení 25 mm lze zpracovávat trhací nýty až do průměru 5 mm ze všech materiálů, z hliníku do 6 mm.

Údržba bez použití nářadí

Čištění a výměna čelistí sklíčidla nebo náustků se provádí bez použití nářadí. Barevně označené náustky usnadňují identifikaci použitého trhacího nýtu.

Plný výkon

Na jedno nabití akumulátoru vyvrtáte více než 3 000 slepých nýtů! * Akumulátory patří do rodiny CAS a lze je flexibilně používat s různými výrobci nářadí.

*(v závislosti na průměru a materiálu)

 

BLDC motor

BLDC motor se téměř neopotřebovává, proces nastavení je výrazně rychlejší než u standardního aku nářadí.

 

Sběrná nádoba

Průhledná sběrná nádoba na nýtovací trny, abyste přímo viděli, kdy je třeba ji vyprázdnit. K dispozici také v prodloužené verzi pro dlouhé trny.

Birdie®: Součást rodiny CAS

I Birdie zpracovává trhací nýty bateriemi systému CAS nezávislého na výrobci (Cordless Alliance System). Mnohostranné použití baterie CAS s různým nářadím nabízí uživateli flexibilitu a nižší náklady.
Další informace o CAS

Technické vlastnosti

  • Výkon baterie: Li-Ion 2,0 Ah
  • Napětí baterie: 18 V
  • Hmotnost včetně baterie (2,0 Ah): 1,3 kg
  • Hmotnost bez baterie: 0,9 kg
  • Pracovní rozsah: Trhací nýty do Ø 5 mm všechny materiály, hliník do 6mm (max. Ø trnu Ø 3,5 mm)
  • Nýtovací síla: 10 000 N
  • Zdvih zařízení: 25 mm
  • Pohon: Bezkomutátorový DC motor (BLDC)
  • Pracovní režim: Baterie (CAS)

Nějaké otázky k nýtovačce Birdie®?

Máte nějaké dotazy k nové nýtovacčce Birdie? Pak nás kontaktujte ještě dnes nebo si zarezervujte osobní předvedení svého zařízení.
Položte otázku   Zarezervujte si živé demo

 

Birdie® podle vaší chuti

Birdie® je k dispozici v různých možnostech doručení. Zde najdete ten správnou nýtovačku podle vašich potřeb..

Malá a lehká nýtovačka je dodávána v menším L-Boxx 102. Je plošší než standardní boxy v naší řadě Pro, ale lze jej také připojit k jakémukoli kufříku řady L-Boxx.

Alternativně je Birdie® k dispozici v jednoduché kartonové verzi. Pro všechny, u kterých má Birdie® stálé pracoviště a nevyžaduje skříňku na nářadí.
Ještě jste se nerozhodli? Poté lze kufřík a vložku snadno dodat později.