A+ A-

iBird® Pro

Inovativní - inteligentní - síťové

iBird® Pro je nejnovější nářadí řady GESIPA® Pro, které lze aplikací v síti propojit s chytrým telefonem nebo tabletem. Díky snadnému propojení nýtovacího nářadí s příslušným

koncovým zařízením získá uživatel všechny informace na jeden pohled. iBird® Pro je navíc vybaven signalizací, která slouží k vizualizaci procesu nýtování. Barvy lze individuálně nastavovat v aplikaci.

Propojení s aplikací

iBird® lze propojit s aplikací pomocí QR kódu, který se nachází na nářadí. K propojení prostě naskenujte QR kód pomocí aplikace GESIPA®, která je součástí rozsahu dodávky, a iBird® Pro se automaticky propojí s koncovým zařízením. Aplikace je k dispozici pro chytré telefony a tablety jak pro systémy Android, tak i pro systémy iOS. iBird® Pro umožňuje současné propojení se třemi koncovými zařízeními. Pro stažení aplikace se prosím zaregistrujte pomocí následujícího tlačítka a postupujte podle zobrazovaných pokynů.

 

Asistent procesu nýtování

Asistent procesu nýtování umožňuje volitelnou dodatečnou aktivaci. Pomáhá operátorovi s nastavením procesu nýtování a s hodnocením nýtování. V případě detekce chyby aplikace okamžitě aktivuje hlášení a barevná signalizační výstraha podle vyhodnocení procesu nýtování. V režimu seřizování se ukládá nastavení nýtů a nastavení tolerančního rozsahu pomocí virtuálního otočného ovladače.

Ovládání nástroje

Díky aplikaci GESIPA® pro iBird® Pro máte k dispozici všechny informace na jeden pohled. Aplikace zobrazuje provozní stav, stavy čítačů a zvláštní události, například jak dlouho ještě vydrží akumulátor nebo kdy bude nutné vyprázdnit záchytnou nádobu, nebo kolik nýtů bylo osazeno za jeden den.
Pomocí aplikace lze rovněž vyvolat rady a doporučení k ovládání iBird® Pro a provozní manuál. Rovněž možný je rychlý přístup k návodu údržby doplněnému obrázky a aplikace dokonce zobrazuje chybová hlášení.

Průmysl 4.0 s iBird® Pro

Průmysl 4.0, M2M nebo také známý jako Internet věcí označuje inteligentní a digitálně propojené systémy výrobního průmyslu. Cílem je dosažení co možná nejvyššího stupně samoorganizace výroby. Pro tento účel společnost GESIPA® vyvinula iBird® Pro. iBird® Pro je akumulátorové nýtovací nářadí propojené v síti přes WiFi nebo Bluetooth s chytrými telefony, tablety nebo IT infrastrukturou zákazníka. Propojení zajišťuje bezplatně poskytovaná aplikace GESIPA®. Propojení v síti skýtá velké množství přidaných hodnot, jako například kontrolu procesu nýtování, spolehlivost zpracování, stavovou indikaci a servisní hlášení, ale také rychlý a snadný přístup k provozním manuálům, příručkám k provádění údržby a oprav a konečně také optimalizaci řetězce tvorby hodnot.

To nabízí aplikace iBird® Pro

  • Různé čítače: Celkový čítač, denní čítač, nastavitelný čítač, odpočet, čítač shodných kusů a čítač neshodných kusů (po aktivaci placeného prémiového softwaru)
  • Indikace stavu naplnění, servisní indikace (záchytná nádoba, čištění čelistí, mazání čelistí, plný servis)
  • Volitelný asistent procesu nýtování (po aktivaci placeného prémiového softwaru)
  • Kontrola stavu nabití akumulátoru, teploty akumulátoru a teploty řídicí jednotky nářadí
  • Pokyny k provádění údržby, historie údržby
  • Chybová hlášení, historie poruch, historie potvrzování
  • Rady a doporučení
  • Provozní manuál