A+ A-

Plánování a poradenství

Slovo „nejde“ u nás neexistuje

Naše oddělení technického prodeje poskytuje podporu a poradenství národním a mezinárodním průmyslovým zákazníkům s nejvyššími nároky. Společně s vývojáři, plánovači výroby a kvalitáři probíhá technicky a ekonomicky optimální vývoj řešení spojů. Dvě 

největší skupiny průmyslových zákazníků společnosti GESIPA® jsou automobilový průmysl a dodavatelský průmysl automobilového průmysl. Právě zde jsou kladeny velmi vysoké požadavky na náročné, bezpečné a ekonomické spoje, které trvale splňujeme.

Flexibilita a motivace

Máme několik desetiletí zkušeností s poradenstvím a vývojem zakázkových trhacích nýtů, nýtovacích matic a k nim přizpůsobených pracovních nástrojů. Individuální spoje společnosti GESIPA® jsou koncipovány na základě zvláštních požadavků průmyslu na hospodárnost, funkčnost a inovace. Požadavky, jako je povrchová úprava, zakázkové parametry pevnosti ve střihu nebo v tahu nebo spolehlivost procesu nýtování, definuje oddělení technického prodeje individuálně na daný projekt a zaručuje milionkrát reprodukovatelné spoje. Zakázková výroba individuálních trhacích nýtů vyžaduje rozsáhlou kontrolu kvality a kontroly funkcí podle našeho certifikovaného systému řízení kvality. Nabídka našich služeb je přizpůsobena individuálním potřebám našich zákazníků. Právě pokud se jedná o aplikační poradenství, servisní smlouvy na zařízení nebo školení, reagujeme na přání zákazníků flexibilně.

Spolehlivý koncept –
podle vašich požadavků

Kontakt

Máte individuální požadavky na funkčnost spojovacích prvků anebo potřebujete vhodné pracovní zařízení? Vysvětlete nám své požadavky, bez ohledu na to, zda se jedná o trhací nýty, nýtovací matice nebo vhodné pracovní nářadí s akumulátorovou nebo hydraulickou variantou pohonu. Společnost GESIPA® spolu s vámi vyvine vhodné řešení.