A+ A-

Obchodní úsek

Automotive Riveting

O výrobce a dodavatele automobilového průmyslu s jejich rozmanitou problematikou se starají naši kompetentní odborní pracovníci na úseku „nýtovací techniky pro automobilový průmysl“. Protože jednotlivé záležitosti kladou vždy specifické požadavky, dělí se tento obchodní úsek na další sekce, jako jsou sedadla, exteriér a bezpečnost. Největší známé, technologicky přední klíčové

zákazníky, kteří na společnost GESIPA® kladou požadavky, a tím ji významně posouvají vpřed, jsou v péči odborně vysoce kvalifikovaných manažerů pro klíčové zákazníky. V loňském roce jsme se díky našim vysokým standardům a inovacím etablovali jako spolehlivý partner při vývoji v automobilovém průmyslu a vždy splníme požadavky našich zákazníků kladené na kvalitu.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás ještě dnes a vysvětlete nám své požadavky!

Kontakt

Vývoj na zakázku

Pro splnění vysokých požadavků automobilového průmyslu týkajících se kvality, dostupnosti a inovací je nezbytný management klíčových zákazníků, který je tvořen technickým poradenstvím, projektovým managementem a managementem poprodejní podpory. Našim zákazníkům nabízíme spojovací prvky ne až od zahájení sériové výroby, ale zajišťujeme společný vývoj od okamžiku vzniku invence. Trhací nýty a nýtovací matice jsou proto vždy vyvinuty podle konkrétního případu použití. Díky tomu jsme schopni našim zákazníkům vždy zaručit optimální řešení spoje. Díky naší široké nabídce produktů můžeme přinést správné řešení pro nejrůznější parametry aplikace.

Vše z jednoho zdroje

Nároky kladené na nýtovací technologii jsou stejně rozmanité, jako naši zákazníci. Proto nabízíme dokonale sladěná řešení, protože pouze tak lze splnit individuální požadavky. S inovativním komplexním systémem tvořeným ze spojovacího prvku, pracovního zařízení a montážní technologie nabízí společnost GESIPA® komplexní a kompetentní řešení z jednoho zdroje. Díky tomu můžeme zaručit nejenom fungování spojovacích prvků, ale také jejich bezproblémovou montáž.

Přidaná hodnota pro zákazníky

Obchodní úsek nýtovací techniky pro automobilový průmysl staví na dlouhodobém a udržitelném partnerství. Z toho vyplývají pro naše zákazníky zejména následující výhody:

  • Dostupnost: Jsme dostupní, kdykoliv zákazník potřebuje naši pomoc
  • Orientace a servisní pohotovost: Problémy našich zákazníků bereme velmi vážně a zajistíme nápravu
  • Rychlost: Našim partnerům nabízíme rychlou podporu a jsme k dispozici také v případě urgentních požadavků
  • Spolehlivost a důvěra: Dodržíme to, co slíbíme
  • Vysoká kvalita produktu: Naše řešení vykazují nadprůměrně vysokou hodnotu pro zákazníka, která zajišťuje dlouhodobou funkčnost.
  • Komplexnost: Na přání vypracujeme komplexní řešení zahrnující spojovací prvek, zpracovatelskou technologii a optimalizaci pracoviště.