A+ A-

GESIPA®

Školení

Naučte se na školení správně používat, udržovat a samostatně servisovat své pracovní nářadí GESIPA® nebo nýtovací nářadí na trhací nýty GAV. Cílem školení je, vašemu technickému personálu vysvětlit veškerou údržbu plně automatického

nýtovacího nářadí GAV tak, aby byl v budoucnosti schopen ji provádět samostatně. V našem předváděcím a školicím středisku našim hostům navíc představíme všechno nářadí a nejnovější technologie značky GESIPA®, aby se s ním seznámili a uměli s ním pracovat. 

Nejbližší termín

Příští školicí dny GESIPA® v našem demonstračním a školicím centru proběhnou po konzultaci s vámi.
Kontakt

Cílová skupina

Udržujte sebe i své zaměstnance stále aktuálně informované o pracovních zařízeních a technologiích GESIPA®. Bez ohledu na to, zda již nýtovací nářadí GESIPA® vlastníte, nebo zda o ně máte zájem. Během školení vám představíme rozmanitost produktů GESIPA® a poskytneme vám možnost, abyste si toto nýtovací nářadí sami vyzkoušeli.

Délka školení

Nabízíme vám dvoudenní školení GAV a jednodenní školení na ruční nářadí s monitorováním procesu. Podrobnější informace vám poskytneme při přímé konzultaci. 

Cena za osobu

Ceny za školení se řídí podle délky a rozsahu školení (jednodenní nebo dvoudenní), nebo také podle toho, zda máte se společností GESIPA® uzavřenou servisní smlouvu, se kterou můžete ušetřit ještě dalších 40 % nákladů. Další informace vám poskytneme při přímé konzultaci. 

Miejsce szkolenia:

Sesje szkoleniowe odbywają się w Centrum Pokazowo-Szkoleniowym GESIPA® w naszej głównej siedzibie w
Mörfelden-Walldorf.

SFS Group Germany GmbH
Division Riveting – GESIPA®
Nordendstraße 13–39
64546 Mörfelden-Walldorf

Na życzenie możemy również przeprowadzić szkolenie u klienta. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące terminu i zakresu szkolenia zostaną podane po bezpośredniej konsultacji z klientem.

Kontakt:

Kontakt