A+ A-

GESIPA®

Školení

Naučte se na školení správně používat, udržovat a samostatně servisovat své pracovní nářadí GESIPA® nebo nýtovací nářadí na trhací nýty GAV. Cílem školení je, vašemu technickému personálu vysvětlit veškerou údržbu plně automatického

nýtovacího nářadí GAV tak, aby byl v budoucnosti schopen ji provádět samostatně. V našem předváděcím a školicím středisku našim hostům navíc představíme všechno nářadí a nejnovější technologie značky GESIPA®, aby se s ním seznámili a uměli s ním pracovat. 

Nejbližší termín

Příští školicí dny GESIPA® v našem demonstračním a školicím centru proběhnou po konzultaci s vámi.
Kontakt

Cílová skupina

Udržujte sebe i své zaměstnance stále aktuálně informované o pracovních zařízeních a technologiích GESIPA®. Bez ohledu na to, zda již nýtovací nářadí GESIPA® vlastníte, nebo zda o ně máte zájem. Během školení vám představíme rozmanitost produktů GESIPA® a poskytneme vám možnost, abyste si toto nýtovací nářadí sami vyzkoušeli.

Délka školení

Nabízíme vám dvoudenní školení GAV a jednodenní školení na ruční nářadí s monitorováním procesu. Podrobnější informace vám poskytneme při přímé konzultaci. 

Cena za osobu

Ceny za školení se řídí podle délky a rozsahu školení (jednodenní nebo dvoudenní), nebo také podle toho, zda máte se společností GESIPA® uzavřenou servisní smlouvu, se kterou můžete ušetřit ještě dalších 40 % nákladů. Další informace vám poskytneme při přímé konzultaci. 

Místo konání:

Školicí dny probíhají v Demonstračním a školicím centru GESIPA® u nás v Brně-Komárově.

SFS Group CZ s.r.o.
Division Riveting (GESIPA)
Škrobárenská 482/4
CZ-617 00 Brno-Komárov

Na přání vám samozřejmě nabízíme také realizaci školení přímo u vás. Podrobnější informace o termínu a rozsahu získáte při přímé konzultaci s vámi.

Kontakt:

Kontakt