A+ A-

e-Commerce

BMEcat, údaje o produktech a marketingový materiál pro specializovaný obchod

Potřebujete údaje k produktům nebo kompletní marketingové materiály, které chcete integrovat do své internetové prodejny? Nebo snad hledáte obrázek, který chcete prezentovat na webu nebo vytisknout v katalogu? Na této stránce vám ukážeme různé možnosti podpory našich partnerů v oblasti

specializovaného obchodu, abyste naše produkty mohli co nejlépe prezentovat svým koncovým zákazníkům. Bez ohledu na to, zda potřebujete BMEcat nebo chcete přistupovat prostřednictvím Oxomi k našim letákům, katalogům, provozním manuálům a dalším informacím – zde najdete přehled různých možností ke zdařilé prezentaci produktů.

BMEcat

BMEcat je standardizovaný formát pro výměnu údajů z katalogu ve správě katalogu. Formát BMEcat vychází z technologie XML a umožňuje výměnu našich údajů z katalogu a předávání klasifikačních systémů eCl@ss a ETIM. Rovněž můžeme nabídnout exportování dat z BMEcat ve formátu CSV a Excel. Ve formátu BMEcat vám poskytneme údaje k produktům pro váš internetový obchod nebo pro váš systém materiálového hospodářství. Mimo jiné obsahuje také podrobný popis a obrázky. V naší interní oblasti vám nabízíme ke stažení náš standardní BMEcat a také data médií. Upozornění: V současné době nabízíme BMEcat, Excel MultiSheet pouze v němčině, angličtině, francouzštině a španělštině.

Pomocí níže uvedeného formuláře obdržíte přístupové údaje do interní oblasti, kde si můžete stáhnout standardní BMEcat (BMEcat 1.2 a BMEcat 2005) i mediální data:
Stáhněte si standardizovaný BMEcat

OXOMI

Společnost GESIPA® je spojena s obchodem prostřednictvím platformy Oxomi. Našim partnerům nabízíme výkonné řešení komunikace s produktovými a marketingovými materiály, které můžeme integrovat přímo do webové prezentace našich obchodních partnerů, kompletně bez nutnosti neustálé aktualizace údajů. Aktualizace proběhne automaticky, jakmile GESIPA aktualizuje některý dokument. Přitom je jedno, zda marketingovou dokumentaci zveřejníte na webových stránkách na způsob digitální sbírky katalogů, nebo zda ji dáte k dispozici pouze svým obchodním zástupcům, případně zda dokumenty, obrázky a videa vložíte jako doplňující materiál do své internetové prodejny. Jednoduše si od nás vyžádejte partnerství Oxomi a získejte tak přístup ke všem našim marketingovým materiálům.

Další informace pro obchodníky

Data View firmy Nexmart

Získejte i vy výhody neustále aktuálních a kompletních údajů o produktech ve své internetové prodejně prostřednictvím „Data View“ firmy Nexmart. Všechny naše údaje o produktech poskytujeme firmě Nexmart, zde je neustále udržujeme aktuální a zpracované v souladu s korporátním designem. Jako odborný prodejce a partner firmy Nexmart můžete údaje o zboží zpracované firmou Nexmart jednoduše převzít do své internetové prodejny. Tím zajistíte, že vaši zákazníci budou mít k dispozici neustále aktuální a podrobné informace o produktech.

Více informací o „Data View“

Obrazová databáze GESIPA®

V naší obrazové databázi najdete snadno a rychle veškeré obrázky související se značkou GESIPA®, které můžete používat pro svoji internetovou prezentaci nebo v tištěných médiích. Ke každému produktu, počínaje trhacími nýty, přes nýtovací matice až po nýtovací nářadí, si můžete prohlédnout obrázky aplikací nebo reklamní obrázky, ale také vyobrazení loga GESIPA®, případně si je můžete stahovat v různých formátech a používat je po odsouhlasení podmínek pro používání. Stačí se jednoduše registrovat na následujícím odkazu. Poskytneme vám přístupové údaje k obrazové databázi:

Žádost o přístup

Přejít na obrazovou databázi

Data CAD ke stažení

Potřebujete 3D data našich nástrojů pro slepé nýtování pro integraci do vašeho konstrukčního procesu? Po registraci si stáhněte požadovaná data CAD. Data CAD poskytujeme ve formátu STEP.

Data CAD