A+ A-

Společnost GESIPA využívá CAS

Akumulátorový systém nad rámec výrobce

300 druhů elektrického nářadí - ale pouze s 1 akumulátorem! Akumulátory Cordless Alliance System (ve zkratce: CAS) vzájemně kombinují nářadí z různých oborů nad rámec jednotlivých výrobců díky jednotnému systému akumulátorů a nabíječek.

Od nynějška patří také společnost GESIPA® k participujícím výrobcům a systémem CAS rozšíří akumulátorové nýtovací nářadí.

CAS v praxi: Baterie pro obchod s kovy

Naše nýtovačky, řady Bird Pro, nýtují na bázi akumulátorové technologie CAS. AccuBird Pro, FireBird Pro a všechny ostatní nýtovací nástroje řady Bird Pro lze proto snadno kombinovat se širokou škálou strojů od partnerů CAS. Díky široké nabídce nářadí CAS lze jeden akumulátor použít pro všechny pracovní úkony v kovovýrobě - ať už jde o řezání kovu, spojování stavebních materiálů nebo upevňování. Pro obrábění kovů se hodí například elektrické nářadí GESIPA®, metabo a Trumpf, které je připraveno k použití se stejnou baterií CAS a nabíječkou. To šetří nejen čas, ale i peníze!
Vaše baterie. Vaše řemeslo. Vaše svoboda.

Toto video ukazuje, jak to vypadá v praxi:

Sledujte nyní

Výhody jsou zřejmé

Přechodem nýtovacího nářadí Bird Pro na systém akumulátorů CAS spolupracují nyní prémioví výrobci nýtovací techniky s předními dodavateli akumulátorové technologie. Díky mnoha silným partnerům CAS se standardními a speciálními aplikacemi vzniklo důležité spojení, které vzájemně kombinuje výkon a inovace. Univerzální využití akumulátorů CAS s různým nářadím přináší uživateli flexibilitu a cenové výhody. Navíc tento systém poskytuje spolehlivost akumulátorové technologie orientované na budoucnost.
Další partneři CAS

Maximální výkon – pro každou aplikaci

Akumulátory CAS mají mimořádnou vytrvalost a výkon. Podle provedení využívají technologii Li-Ion nebo LiHD. Společnost GESIPA® nabízí nýtovací nářadí na trhací nýty a nýtovací matice standardně s akumulátory 2,0 Ah. Kompaktní akumulátory 4,0 Ah se dodávají jako příslušenství. Samozřejmě lze také naše nářadí Bird Pro používat se všemi ostatními dostupnými akumulátory CAS.

 

Skutečná přidaná hodnota, kterou můžete využít

Jen to nejlepší pro ty nejlepší. L-Boxx přesvědčí svým kvalitním zpracováním a robustní konstrukcí. Optimálně chrání naše nástroje pro zpracování slepých nýtů a slepých nýtovacích matic a nabízí uživateli skutečnou přidanou hodnotu.

 

 

Stálý společník pro váš nýtovací nástroj!

Vše s sebou na cesty a ihned po ruce. Včetně optimální ochrany vašeho nýtovacího nářadí GESIPA® díky robustnímu boxu L-Box! Pro větší flexibilitu při každodenní práci

 

Všechny jednotky GESIPA® CAS v L-Boxx!

Robustní. Vysoká kvalita. Inteligentní. Jako skutečnou přidanou hodnotu pro naše zákazníky dodáváme všechny nýtovací nástroje řady Bird Pro v praktickém L-Boxu!

 

Dokonalá kombinace!

Zkombinujte svůj box GESIPA® L-Boxx s kompatibilními boxy různých výrobců a využijte praktického připojení kliknutím.