A+ A-

Společnost GESIPA využívá CAS

Akumulátorový systém nad rámec výrobce

230 Elektrické nářadí – ale pouze s akumulátorem! Akumulátory Cordless Alliance System (ve zkratce: CAS) vzájemně kombinují nářadí z různých oborů nad rámec jednotlivých výrobců díky jednotnému systému akumulátorů a nabíječek.

Od nynějška patří také společnost GESIPA® k participujícím výrobcům a systémem CAS rozšíří akumulátorové nýtovací nářadí.

Nýtování se systémem CAS

První nýtovací nářadí, které bude umožňovat nýtování s akumulátorovou technologií CAS, bude na trhu dostupné od března 2021. Následně bude až do léta 2021 následovat postupná změna celé produktové řady Bird Pro.

Výhody jsou zřejmé

Přechodem nýtovacího nářadí Bird Pro na systém akumulátorů CAS spolupracují nyní prémioví výrobci nýtovací techniky s předními dodavateli akumulátorové technologie. Díky mnoha silným partnerům CAS se standardními a speciálními aplikacemi vzniklo důležité spojení, které vzájemně kombinuje výkon a inovace. Univerzální využití akumulátorů CAS s různým nářadím přináší uživateli flexibilitu a cenové výhody. Navíc tento systém poskytuje spolehlivost akumulátorové technologie orientované na budoucnost.
Další partneři CAS

Maximální výkon – pro každou aplikaci

Akumulátory CAS mají mimořádnou vytrvalost a výkon. Podle provedení využívají technologii Li-Ion nebo LiHD. Společnost GESIPA® nabízí nýtovací nářadí na trhací nýty a nýtovací matice standardně s akumulátory 2,0 Ah. Kompaktní akumulátory 4,0 Ah se dodávají jako příslušenství. Samozřejmě lze také naše nářadí Bird Pro používat se všemi ostatními dostupnými akumulátory CAS.