A+ A-

GESIPA® Thal

Pobočky na celém světě

Jako mezinárodní přední společnost ve vývoji a výrobě trhacích nýtů a příslušného pracovního nářadí společnost GESIPA® v roce 1991 převzala výrobní závod založený již v roce 1917 a od té doby soustavně investuje do rozvoje a modernizace provozovny. 

  V provozovně v Thalu vyrábí v současné době moderní stroje každý den kolem 2,5 milionů trhacích nýtů. Jako jeden z největších zaměstnavatelů mimo Eisenachs bude během příštích let soustředit celý hlavní evropský obchod výroby trhacích nýtů do provozovny v Thalu.

Aktuální informace z výrobního závodu v Thalu

Společnost GESIPA Blindniettechnik GmbH od převzetí provozovny v Thalu v roce 1991 soustavně investuje do rozvoje a modernizace provozovny. Do roku 2020 se tato provozovna stane evropským kompetenčním střediskem výroby trhacích nýtů GESIPA®. Pro zdvojnásobení kapacit provozovny v Thalu do roku 2020 proběhne rozšíření výrobních a skladových kapacit ze současných přibližně 7 800 m² na 15 000 m². Kromě rozšíření výrobní kapacity zde do roku 2020 bude vytvořeno osmdesát nových pracovních míst, především pro techniky, inženýry a operátory strojů a linek. Jejich zaškolení bude zčásti zajištěno ve spolupráci s místními vzdělávacími institucemi.

Zahájení stavby EVOTION v Thalu

Slavnostní zahájení realizace projektu „Evotion“ proběhlo v pátek 23. 9. 2016 ve výrobním závodu GESIPA® v Thalu. Přivítáni byli významní hosté, jako durynský ministr hospodářství Wolfgang Tiefensee nebo zemský rada Reiner Krebs. Dojmy nebo aktuální články o akcích naleznete zde: Zahájení stavby v Thalu/Durynsku.

Postup stavebního záměru EVOTION společnosti GESIPA® Thal

Díky naší kameře na stavbě vás můžeme pravidelně informovat o aktuální situaci na stavbě pobočky v Thalu. Další záběry z uplynulých měsíců zde uvidíte již brzy.