A+ A-

Informace z regionů

Naše iniciativy

Angažovanost a sociální odpovědnost je pro nás důležitá nejenom v oblasti vzdělávání nebo sportu. Společnost GESIPA® se angažuje také v různých oblastech regionálních

institucí, jako jsou například univerzity, školy nebo veřejně prospěšné nadace. Přehled naší regionální sponzorské činnosti najdete zde.

Závodní tým FaSTDa při vysoké škole v Darmstadtu

Již od sezóny studentských formulí v roce 2012 společnost GESIPA® sponzoruje závodní tým FaSTDa při vysoké škole v Darmstadtu. Společnost GESIPA® sponzoruje tým studentů ve fázi vývoje a stavby závodního vozu. Společnost GESIPA® se rozhodla angažovat se z důvodu podpory vynikající příležitosti pro uplatnění teoretických znalostí v praxi prostřednictvím tohoto vysokoškolského projektu.

Nadace Margit Horvath

Nadace Margit Horvath je organizace s cílem podporovat angažovanost, občanskou odvahu a lepší pochopení současnosti, především mladými lidmi. V záři 2016 bylo otevřeno středisko Horvath v Mörfelden-Walldorfu v bezprostřední blízkosti hlavního sídla společnosti GESIPA®. Středisko chrání pozůstatky bývalé expozitury koncentračního tábora ve Walldorfu. Společnost GESIPA® si váží velmi významné práce nadace a projekt podporovala z vnitřního přesvědčení.

Angažovanost v regionálních školách

Mládež je jak známo naše budoucnost, proto je pro společnost GESIPA® velmi důležité vzdělávání našeho dorostu. Z tohoto důvodu se již mnoho let angažujeme v regionálních školách. Společnost GESIPA® se přitom snaží vzbudit nadšení žáků pro nýtovací technologii a nabídnout jim perspektivu pro jejich další vzdělávání.