A+ A-

Pobočky na celém světě

GESIPA® SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

Společnost GESIPA® Spojené království byla založena v roce 1971 a sídlí v Keghley, v západním Yorkshire. Pobočka patří k pěti výrobním závodům GESIPA® na celém světě. Ze společnosti GESIPA® Spojené království v průběhu let vyrostlo kompetenční středisko na spojovací prvky se závitem v rámci koncernu GESIPA®. Výroba probíhá v Keighley

Nýtovací matice, maticové trny a trhací nýty MEGA GRIP®. Společnost GESIPA® Spojené království s přibližně 70 zaměstnanci vyrábí přibližně 430 různých typů nýtovacích matic a 30 různých variant maticových trnů. Dále se zde vyvíjejí a vyrábějí individuální zakázková řešení podle požadavků zákazníků.

Pro získání ještě lepšího pochopení požadavků zákazníků navštěvují zaměstnanci společnosti GESIPA® jak ve Spojeném království, tak také zaměstnanci koncernu na celém světě, pravidelně své zákazníky, aby se seznámili s koncovými produkty, ve kterých se používají vyráběné spojovací prvky, a s jejich zpracováním. Předváděcí a školicí středisko otevřené v roce 2014 rovněž v Keighley pravidelně zve zákazníky, kteří se zde mohou seznámit s celou nabídkou produktů a zúčastnit školení na interním zařízení. Díky tomu lze dále optimalizovat zákaznické procesy a optimálně používat nástroje pro zpracování nýtovacích matic – opravdová situace win-win.

Kontaktujte nás

Pro naše zákazníky z Velké Británie jsou k dispozici naši kolegové v Keighley, kteří jsou kdykoliv k dispozici pro vaše požadavky. Kontaktujte nás a řekněte nám svá přání. Kontaktujte nás ještě dnes.


Divize nýtovací techniky (GESIPA) Dalton Lane, Keighley
West Yorkshire BD21 4JU
Telefon: +44 1535 212200
Fax: +44 1535 212232
www.gesipa.co.uk

Navázat kontakt