A+ A-

Pobočky na celém světě

GESIPA® Španělsko

Španělská pobočka GESIPA® byla založena v roce 1999 a sídlo má na severu země v Arrigorriaga v blízkosti Bilbao. Kolegové dodávají na španělský 

a portugalský trh technologie a produkty vyvinuté společností GESIPA® v Německu. Hlavními zákazníky jsou výrobci originálního příslušenství pro automobilový průmysl a subdodavatelé Tier 1 a 2.

Předváděcí a školicí středisko ve Španělsku

Také španělská provozovna GESIPA® má k dispozici vlastní předváděcí a školicí středisko v Arrigorriaga, které mohou navštívit (potenciální) zákazníci a partneři. V předváděcím a školicím středisku prezentuje společnosti GESIPA® celou šířku nabídky produktů nýtovací technologie. Od ručních nýtovacích kleští NTX přes akumulátorové nýtovací nářadí jako AccuBird® nebo PowerBird® Pro až po pneumaticko-hydraulická zařízení. V předváděcím středisku lze také vyzkoušet nýtovací nářadí s monitorováním nýtovacího procesu, například TAURUS® C nebo FireFox® 2 s integrovaným monitorováním nýtovacího procesu WinTech.

Kontaktujte nás:

Se svými požadavky a přáními můžete i vy kdykoliv kontaktovat tým pracovníků GESIPA® ve Španělsku, pokud máte zájem o budoucí spolupráci a partnerství s námi. Kromě španělských zákazníků pečuje GESIPA® Španělsko také o zájemce a partnery z Portugalska.


SFS Group Fastening Technology (Iberica) S.A.U.
Polígono Industrial Sangroniz
Calle Iberre s/n
Parcela nº 5 - Nave 6
48150 Sondika
Telefon: +34946712662
Fax: +34946712658
www.gesipa.es

Navázat kontakt