A+ A-

Pobočky na celém světě

GESIPA® Polsko

Pobočka GESIPA® Polsko se nachází v Legionowo, malém městě severně od Varšavy. Polská pobočka GESIPA® byla založena v roce 1997, prodej našich produktů souvisejících s nýtovací technologií byl v Polsku zahájen již za několik let 

dříve, v roce 1988. Díky polské pobočce tvoří společnost GESIPA® optimální předpoklady spojení východního a západního trhu. Společnost GESIPA® Polsko se soustředí stejnou měrou na segmenty obchodu a průmyslu. 

Polské předváděcí a školicí středisko

Předváděcí a školicí středisko GESIPA® se v současné době těší velké oblibě po celém světě. Naše polské předváděcí a školicí středisko se nenachází v sídle hlavní provozovny v Legionowo, ale ve strategicky výhodné poloze v blízkosti letiště v Krakově. Pro zákazníky a partnery z tuzemska i ze zahraničí je předváděcí středisko rychle a snadno dostupné. Předváděcí středisko disponuje celou paletou produktů GESIPA®: Návštěvníci si mohou všechno prohlédnout, od osvědčených ručních nýtovacích kleští, přes celou řadu akumulátorového pracovního nářadí na trhací nýty a nýtovací matice, až po plně automatizovaná řešení, a sami si je na místě vyzkoušet. V předváděcím a školicím středisku v Krakově je k dispozici také montážní stůl GESIPA® s integrovaným monitorováním procesu a vestavěným počítačem a monitorem.

Kontaktujte nás:

Kromě zákazníků v Polsku polští kolegové pečují také o zákazníky z Ruska, Běloruska, Gruzie, Kazachstánu, Ukrajiny, Litvy, Lotyšska a Estonska. Se svými požadavky a přáními můžete kdykoliv kontaktovat tým pracovníků GESIPA® v Polsku, pokud jste z některé z výše uvedených zemí.

GESIPA® Polsko

SFS Group Sp. z o.o.
Divize nýtovací techniky (GESIPA)
ul. Torowa 6
61-315 Poznaň
Telefon: +48 22 77 43 040
Fax: +48 22 77 43 853
www.gesipa.com.pl

Navázat kontakt