A+ A-

Pobočky na celém světě

GESIPA® Maďarsko

Naše pobočka v Rábu/Maďarsku, nacházející se západně od Budapešti, existuje od května 2019. Před svým přestěhováním do Rábu maďarská pobočka GESIPA

sídlila v Jánossomorja. Kolegové zajišťují zásobení celého maďarského trhu spojovacími prvky, nýtovacím nářadím a technologiemi GESIPA®.

Předváděcí středisko v Rábu

Stejně jako většina ostatních poboček GESIPA® má také naše maďarská provozovna v Rábu k dispozici vlastní předváděcí a školicí středisko. To je obzvlášť vhodné pro živé předváděcí akce pokrývající celou šíři nýtovací technologie pro stávající, ale také potenciální nové zákazníky a partnery. V předváděcím středisku si návštěvníci mohou například podrobně prohlédnout robota GAV. Ten je obzvlášť vhodný pro osazování trhacích nýtů v průmyslové výrobě. Ohledně použití nástroje na nýtovací matice ve velkosériové výrobě je zde například k vidění FireRex® 2 C WinTech s monitorováním procesu nýtování. Předváděcí středisko má k dispozici ale také akumulátorové nýtovací nářadí, jak na trhací nýty, tak i na nýtovací matice. Samozřejmě se zde také dozvíte veškeré informace o rozmanitých spojovacích prvcích, který společnost GESIPA® vyrábí.

Kontaktujte nás:

Se svými požadavky a přáními můžete kdykoliv kontaktovat tým pracovníků GESIPA® v Maďarsku, pokud máte zájem o budoucí spolupráci s námi. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a požadavky související s tematikou nýtovací technologie a rádi vám poradíme.

Koncern SFS Maďarsko
Kft. Divize nýtovací techniky (GESIPA)
Puskás Tivadar utca 10
HU 9027 Ráb
Telefon: +36 96 517 893
Web: www.gesipa.hu
E-mail