A+ A-

Pobočky na celém světě

GESIPA® Čína

Společnost GESIPA® prodává produkty a technologie v oblasti nýtovací technologie do celého světa. Od svého založení v roce 1955 ve Frankfurtu nad Mohanem bylo založeno velké množství obchodních společností na celém světě. Ty se starají o regionální i přeshraniční trhy, které mají částečně velmi specifické požadavky. Například také výrobní závod GESIPA® v Číně, který byl založen v roce 2011. K obzvlášť zajímavým

trhům v Číně patří automobilový průmysl, především v segmentu výroby lehkých automobilů a elektromobilů. Prodejem komplexního systému GESIPA® tvořeného spojovacími prvky vyráběnými na zakázku a s nimi sladěnými pracovními zařízeními nabízí společnost GESIPA® rozsáhlou kompetenci řešení z jednoho zdroje.

Obchodní organizace GESIPA® Čína je jedním z dalších výrobních závodů GESIPA®. Společnost GESIPA® Čína byla založena v roce 2011, tehdy ještě pouze jako obchodní pobočka zajišťující prodej našich produktů na čínském trhu. Výroba vlastních produktů v Číně byla zahájena v roce 2014. Čínský výrobní závod GESIPA® se dnes nachází v Nan-tchungu, zatímco čínské předváděcí a školicí středisko se nachází v Šanghaji. Zákazníci zde mají možnost seznámit se s rozmanitostí produktů GESIPA® v oblasti nýtovací technologie a vyzkoušet si je.

Kontaktujte nás

Naši kolegové z výrobního závodu v Nan-tchungu a z předváděcího střediska v Šanghaji jsou kdykoliv k dispozici našim zákazníkům z Číny pro jejich požadavky a přání.

Kontaktujte nás a řekněte nám svá přání. Kontaktujte nás ještě dnes.

UNISTEEL TECHNOLOGY CHINA (UTC)
No. 8, Yun Tai Shan Lu
Sutong Science & Technology Park
226017 Nantong City
Čína
Telefon: 0086 (0)513-6992 0950
www.gesipa.cn

Navázat kontakt