A+ A-

Pobočky na celém světě

GESIPA® Česká republika

Společnost GESIPA® Česká republika byla založena v roce 2001. Česká obchodní organizace má pobočku v Brně, po Praze druhém největším městě v zemi. Již první roky existence společnosti GESIPA® Česká republika byly tak úspěšné, že již v roce 2014 bylo nutné se přestěhovat do větší provozovny v Brně. Provozovna v Brně byla záměrně zvolena na východě České republiky. Tím je relativně krátká vzdálenost na Slovensko, takže čeští kolegové pečují také o slovenské zákazníky a partnery.

Společnost GESIPA® Česká republika provozuje kromě odbytu celé palety produktů nýtovacích technologií také vlastní sklad a oddělení servisu a oprav, aby mohla sama na místě vypomoct v případě potíží. A stejně jako ostatní obchodní organizace, má také pobočka GESIPA® Česká republika k dispozici předváděcí středisko, ve kterém se provádí předvádění nýtovacího nářadí a robotů ke zpracování trhacích nýtů a nýtovacích matic, které si návštěvníci mohou sami vyzkoušet.

Kontaktujte nás

Jste z České republiky nebo ze Slovenska, máte zájem o produkty a služby GESIPA® v oblasti nýtovací technologie a chcete navázat kontakt s naší obchodní organizací v České republice? Kontaktujte nás ještě dnes. Rádi zodpovíme vaše dotazy a pro vaše přání vám budeme k dispozici.


Divize nýtovací techniky (GESIPA)
Škrobárenská 482 / 4
617 00 Brno
Telefon: +420 543 529 296
Fax: +420 543 216 049
www.gesipa.cz

Navázat kontakt