A+ A-

GESIPA® Olpe

Pobočky na celém světě

Společnost GESIPA® Olpe je naší výrobní provozovnou v Německu vyrábějící plné a poloduté nýty. Tato technologie nýtů představuje současně osvědčený, ale také moderní způsob výroby spoje s tvarovým stykem.

  Zejména v segmentu tahačů a návěsů, autosedaček a dětských sedaček, brzdových třmenů a sloupků řízení se používají produkty z Olpe. 

Dnešní provozovna Gesipa Olpe nacházející se východně od Kolína v blízkosti křížení dálnic A4/A45 v Sauerlandu byla původně založena v roce 1874 v Siegenu pány Weberem a Ochsenfeldem. Dceřiná společnost GESIPA® W+O Niettechnik GmbH byla známá svojí inovativní spojovací technologií na nejvyšší úrovni. Od roku 2016 je výrobní provozovna v Olpe integrovaná do koncernu GESIPA® v segmentu plného nýtování.

Společnost GESIPA® Olpe je podporována v různých oblastech, mimo jiné v oblasti prodeje, z hlavního sídla v Mörfelden-Walldorfu u Frankfurtu nad Mohanem. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou inovativních spojovacích prvků a vysoce komplexních protlačovaných komponent v oblasti plných a polodutých nýtů je společnost GESIPA® Olpe vaším kompetentním partnerem při vývoji a výrobě těchto speciálních a přesto rozmanitých komponent pro nýtovací technologie.