A+ A-

Obchodní úsek

Solid Riveting

Obchodní úsek Solid Riveting se sídlem v Olpe, Severním Porýní-Vestfálsku, vyrábí složité plné a poloduté nýty a spojovací prvky technologií tváření za studena. Tyto spojovací prvky představují jak technickou, tak také ekonomickou alternativu k jiným dostupným systémům spojování, jako například šroubováním nebo nýtovacími čepy.

Různé rozměry, materiály a provedení potahu rozmanité aplikace. Nýtovací technologie GESIPA® se zaměřuje na požadavky specifické pro zákazníka a společně vyvinuté a související řešení připojení na míru. Samozřejmě také vyrábíme podle výkresů zákazníků a rádi je dále rozvíjíme. Vyzvěte nás - rádi vám poradíme!

Jsme zde pro vás!

Zajímá vás naše produktové portfolio? Kontaktujte nás ještě dnes.
Kontakt

Segmenty trhu

Hlavním trhem tohoto obchodního úseku je obor osobních a užitkových automobilů. Ale jsme také aktivní a máme zastoupení v segmentu neautomobilového průmyslu. Zejména na úseku užitkových vozidel, jako jsou například tahače a návěsy, se spojovací prvky vyrábí se speciálně vyvinutým povrchem chráněným proti korozi patentovaným povlakem SheraBlack®. Pro množství známých výrobců vyvíjíme také komplexní a technicky složité díly tvářené za studena.

Přidaná hodnota pro zákazníky

Obchodní úsek Solid Riveting navazuje na dlouhodobé a udržitelné partnerství, které našim zákazníkům přináší zejména následující výhody:

  • Dostupnost: Pro naše zákazníky jsme neustále k dispozici.
  • Orientace a servisní pohotovost: Našim zákazníkům poskytujeme špičkové služby, a proto na sebe sama i na naše obchodní partnery klademe maximální požadavky na kvalitu.
  • Rychlost: Společně vám pomůžeme s časovým a obsahovým plánováním projektu.
  • Interní procesy: Technologie povrchové úpravy pro maximální nároky na ochranu spojovacích prvků proti korozi ve zpracovaném stavu.
  • Spolehlivost a důvěra: Služby se u nás píší s velkým S. Protože spokojenost zákazníků je u nás vždy na prvním místě.
  • Vysoká kvalita produktu:Základem jsou naše letité zkušenosti kombinované s moderními stroji a technologiemi, ale také se spolehlivými zaměstnanci s velkou mírou vlastní odpovědnosti. To nám umožňuje vyvíjet kvalitní produkty.
  • Integrované procesy, jako je nástrojárna a povrchová úprava, a vytříbený systém řízení kvality zajišťují spolehlivost našich produktů a služeb.
  • Komplexnost: Klademe měřítka ekonomickými komplexními systémy a komponentami. Díky našim hlavním kompetencím a novým produktům a obchodním invencím dosahujeme s optimálním poměrem ceny a výkonu přední postavení na trhu.