A+ A-

Obchodní úsek

Automated Riveting

Obchodní úsek výroby nářadí se člení na několik částí. K nim patří plně automatická zařízení na zpracování trhacích nýtů a nýtovacích matic, monitorování procesu, montážní technika a automatizace, ale také speciální zařízení všeho druhu a technické poradenství a služby.  Díky specializaci na obě produktové oblasti vyžadující vysvětlení „Plně automatické zpracování trhacích nýtů“ a „Monitorování procesu“ budou potřeby zákazníka

a technické požadavky co nejpřesněji analyzovány a následně proběhne společné hledání technicky optimálních a ekonomicky zajímavých řešení. Servis odpovídá za uvedení zařízení do provozu v provozovně, poskytování poprodejních služeb a zajišťování funkčnosti zařízení u zákazníka. Níže vás ještě podrobněji seznámíme s jednotlivými odděleními obchodního úseku výroby nářadí. Máte-li dotazy, neváhejte nás přímo kontaktovat.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás ještě dnes a vysvětlete nám své požadavky. Jsme tu, abychom vám pomohli! 
Kontakt

Plně automatické zpracování trhacích nýtů

Specifická zvláštní zařízení zákazníků všeho druhu

Hledáte nýtovací nářadí na zcela speciální případ použití? Nabízíme vám projektová řešení a speciální nářadí na zpracování trhacích nýtů a nýtovacích matic. Všechna řešení, která nabízíme pro automatické nýtování trhacích nýtů a nýtovacích matic, lze také integrovat do plně automatických robotických zařízení. Kromě roboticky podporovaných řešení automatizace, která se používají v téměř všech oborech výrobního průmyslu, vyrábíme také montážní stoly a montážní zařízení GESIPA®. Montážní pracoviště naší výroby zaručuje přesné ovládání a pracoviště dokonale přizpůsobené potřebám zákazníka, které je optimálně vhodné pro veškeré nýtovací nářadí GESIPA®.

Monitorování procesu nýtování WinTech

Monitorování procesu nýtování trhacích nýtů, nýtovacích matic a maticových trnů znamená online vyhodnocování tažné síly a dráhy pohybu v průběhu jednoho procesu osazování trhacího nýtu. Monitorování procesu nýtování WinTech (technologie více oken) je vhodná především pro náročné anebo kritické spoje. Monitorováním procesu nýtování je zajištěna přesnost od prvního technologického kroku až po hotový výrobek. Komplexní systém řízení kvality GESIPA® umožňuje díky funkční dokumentaci dosažení bezproblémového technologického procesu u spojovacích prvků zvolených vlastností. Optimální kvalitu produktu při zpracování zajišťuje monitorování procesu nýtování, které umožňuje bezchybné zpracování správných spojovacích prvků na správném místě ve správném množství.

Technické poradenství a projektová podpora

servisní smlouvu, na základě které vám nabídneme poskytování technických služeb údržby a oprav přímo ve vaší společnosti.
Dále vám nabízíme školení provádění údržby a oprav vašich pracovních zařízení GESIPA® v našem moderním předváděcím a školicím středisku v Mörfelden-Walldorfu v blízkosti Frankfurtu nad Mohanem a na přání také přímo u vás. Pokud se vaše pobočka nachází v zahraničí, získáte technickou podporu prostřednictvím našeho odborného personálu z některé organizační složky společnosti GESIPA® na trhu.
Školení prováděná ve firmě GESIPA®

Přidaná hodnota pro zákazníky

Obecně navazujeme na dlouhodobé a udržitelné partnerství, které našim zákazníkům přináší zejména následující výhody:

  • Dostupnost: Jsme dostupní, kdykoliv zákazník potřebuje naši pomoc
  • Orientace a servisní pohotovost: Problémy našich zákazníků bereme velmi vážně a zajistíme nápravu
  • Rychlost: Nabízíme rychlou podporu
  • Spolehlivost a důvěra: Dodržíme to, co slíbíme
  • Vysoká kvalita produktu: Naše řešení vykazují nadprůměrně vysokou hodnotu pro zákazníka, která zajišťuje dlouhodobou funkčnost.
  • Komplexnost: V případě požadavku připravíme komplexní řešení zahrnující spojovací prvek, technologii zpracování a optimalizaci pracoviště